Archivy: Varianty potahů

Varianty potahů

Matrace USNU nabízejí několik typů potahů. Všechny potahy jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze dvou samostatných částí spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace – manipulace s potahy a jejich údržba je tak jednodušší.

Bamboo je kvalitní potah v provedení s obsahem 39% bambusových vláken se zaměřením na zvýšený odvod vlhkosti. Protižmolková povrchová úprava látky zajistí potahu zvýšenou odolnost proti oděru a prodloužení životnosti. Potah je dělitelný na 2 poloviny a umožňuje praní na 60°C.

Pro matrace USNU®: 

Jessica, Lily, Aviona, Rosamunda a Emma

Potah Silver Style je vysoce kvalitní potah obsahující ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální - antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C. Dvě protižmolkové povrchové úpravy látky dodávají potahu zvýšenou odolnost a životnost.

Pro matrace USNU®:

Jessica, Lily, Aviona, Rosamunda a Emma

Potah elastic je speciálně navržený potah pro pro matrace s latexovým povrchem nebo pěnou s vysokou elasticitou. Obsah elastanu v látce dodá potahu zvýšenou pružnost, které vhodně podporuje pružnost a elasticitu matrace. Potah je dělitelný na 2 poloviny a lze jej prát na 60°C.

Pro matrace USNU®: 

Senzace a Vivien

Potah SNOOZE Active je luxusní potah se zvýšenou odolností proti oděru a výbornými hygienickými vlastnostmi. Látka obsahuje ionty stříbra (tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti) a vlákna Tencel - přírodní celulóza, zajišťují výborný odvod vlhkosti.

Pro matrace SNOOZE:

Dania Magic, Yoko Queen a Yoko Comfort

Potah ADAPTIC je vyroben z kvalitní látky s vysokou pružností. Potah je velmi příjemný na dotek v provedení se zvýšenou odolností proti oděru. Je vhodný pro latexové nebo vysoce elastické povrchy matrací pro zachování maximální funkci matrace. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Pro matrace USNU® a SNOOZE:

Xanthe a Dania Magic

Scroll to Top