Trápí vás bolavá záda? Víme, jakou matraci si pořídit.

Trápí vás bolavá záda? Víme, jakou matraci si pořídit.

Kvalitní spánek já základem pro úspěšný den. Jen si vzpomeňte, kdy jste se ráno vyspali úplně do růžova. Cítili jste se skvěle a plní energie. Naopak taková probdělá noc, ráno s bolestí krční páteře a zad dokáže pěkně zkazit celý den. Jedná se o váš případ? Pravděpodobně za to může špatně zvolená matrace. Naštěstí jsme tady my, specialisté na zdravý spánek. Dnes vám doporučíme nejlepší matraci, která vám poskytne úlevu od bolesti a bude vás zároveň hýčkat jako v bavlnce.

Představujeme vám luxusní pěnovou matraci XANTHE 

Zákazníky opěvovaná jednička v sortimentu matrací pro dokonalý odpočinek. Vyniká jedinečnými vlastnostmi, které poskytují specifickou plošnou bodovou podpěru celého těla. Tato schopnost skvěle odlehčuje tlak při ležení a perfektně se přizpůsobí postavě uživatele. Tělo je tak ve správné přirozené poloze. Výsledkem je úleva od bolesti zad a tolik potřebná celková regenerace.

Matraci poskytujeme ve třech tuhostech (SOFT, MEDIUM, HARD). Každá je přizpůsobená na určitou váhu uživatele. 

Kromě toho matrace dokáže perfektně odvádět vlhkost, a tak se nebudete ani v horkých letních dnech potit. To samozřejmě přispívá i k vysoké hygieně lůžka, která je zaručena také použitím zdravotně nezávadných pěn té nejvyšší kvality.

Zaujala vás tato kvalitní matrace? Tady si můžete přečíst další specifikace a klidně rovnou provést i nákup z pohodlí domova. Samozřejmě nás nebojte kontaktovat i v případě, pokud na našich stránkách nenajdete odpověď na svoji otázku. Náš odborný personál vám rád poradí. Můžete nám napsat, zavolat nebo se rovnou stavit na jedné z našich prodejen a matraci si vyzkoušet na “vlastní záda”. Na přání vám představíme i jiné kvalitní matrace.

Výběr matrace XANTHE je sázkou na jistotu. Dopřeje vám příjemný a velmi pohodlný spánek, který je nedílnou součástí péče o zdraví. Garantujeme, že investice se stane potěšením. 

Kvalitní matraci máme a teď už stačí doladit jen drobnosti

Aby matrace mohla maximálně využít své ortopedické vlastnosti, musíte pořídit i výběrový rošt. Nezapomeňte ani na poctivý polštář, který udává krční páteři správnou polohu při ležení. Nakonec myslete i na pravidelný pohyb, který přispívá k psychické i fyzické pohodě. Nemusíte se snažit o vrcholový sport, bohatě budou stačit i zdravotní procházky v přírodě.

Jak rádi říkáme, spokojené a zdravé spaní začíná u nás. Za tímto sloganem si opravdu stojíme, neboť máme za sebou léta praxe. Svěřte se do rukou odborníků a co nevidět si můžete užívat jedinečný odpočinek, a to navíc za velmi rozumné ceny. Budeme se těšit!

[hmapsprem id=1]
[hmapsprem id=1]
Scroll to Top