O nás

Začínali jsme pod názvem SNOOZE značkové spaní. Takto jsme působili mnoho let. Skvěle se nám dařilo. Získali jsme si řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám i dnes vracejí. Postupem času jsme si uvědomili, že anglický název nevystihoval naši podstatu. Jsme česká firma. Zakládáme si na tom, že všechny produkty jsou vyrobené pouze v České republice a nejdál u našich sousedů na Slovensku. Rozhodli jsme se tak k velkému kroku, a to přejmenovat se na USNU nové spaní. 

Tato zásadní změna se týkala jenom názvu. Kvalitní výrobky za rozumné ceny poskytujeme našim zákazníkům i nadále. Proto jsme velmi potěšeni, že v nás klienti neztratili důvěru a zůstali jsme jejich oblíbeným poskytovatelem zdravého spánku i nadále.

Naše záruky kvalitních produktů a služeb vycházejí z mnohaleté zkušenosti v oboru zdravého spánku. Kupující oceňují osobní přístup, který vychází z našeho rodinného zázemí. Víme přesně, jak docílit kvalitního odpočinku. Pro výrobu používáme výhradně špičkové materiály té nejvyšší jakosti. Poskytujeme vše pro váš zdravý spánek. Patří sem v prvé řadě postele, matrace, rošty, nábytek do ložnice a nezbytné doplňky pro ještě lepší regeneraci těla.

Spokojené a zdravé spaní začíná u nás. Přijďte se k nám přesvědčit na jednu z našich partnerských prodejen po celé ČR nebo přímo do firemních prodejen USNU nové spaní, které najdete v Olomouci, Frýdku-Místku, Zlíně a Ostravě. Na každé z nich je vyškolený personál, připravený vám pomoci s výběrem toho nejlepší přímo pro vás.

No items found
No items found
No items found
[hmapsprem id=1]
Scroll to Top